Prominent & Leading Exporter from Noida, we offer 1kg chamomile roman oil, 1kg chamomile blue oil, 1l chamomile blue oil, 1kg german chamomile oil and 25kg chamomile blue oil.




₹ 100000 / KgGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Kg |
| Packaging Size | 1 kg |
| Purity | 100% Pure |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand | Kanta |
| Variant | Roman |
| Form | Liquid |



₹ 29998 / KgGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10000 Kg |
| Packaging Size | 1 kg |
| Purity | 99% Pure |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand | Kanta |
| Usage | Cosmetic |
| Form | Liquid |


₹ 35000 / KgGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Kg |
| Packaging Size | 1L |
| Purity | 99% Pure |
| Packaging Type | Drum |
| Shelf Life | 24 Months |
| Brand | Kanta |
| Form | Liquid |

₹ 35000 / KgGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Kg |
| Packaging Size | 1 kg |
| Purity | 99% Pure |
| Packaging Type | Drum |
| Shelf Life | 24 Months |
| Brand | Kanta |
| Type | German |
| Form | Liquid |
₹ 35000 / KgGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10000 Kg |
| Packaging Size | 25 kg |
| Purity | 99% Pure |
| Packaging Type | Drum |
| Shelf Life | 24 Months |
| Brand | Kanta |
| Form | Liquid |
Akhil Gupta (Director)
Kanta Enterprises Private Limited
Basement And Ground Floor, A-38, Sector-80, Phase-Ii, Noida - 201305, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India



